… no ufff, że się już Ewka wygadała, bo skisłabym. Dupa ze mnie jest, nie konspirator. Gdybym ja np odpowiedzialna była za tajne służby w czasie wojny, zdaje się, że nie opracowano by jeszcze żadnego planu, nie sprawdzono listy obecności, a już byśmy wojnę przegrali. Z kretesem. Bo napisałabym na blogu. Czy coś.

Także uff.

To już wiecie, ze Ewka przejęła ciążę Baśki. Macie siłę jednak, nie powiem, drogi narodzie, macie siłę. Miała być ciąża w lejdis? Gadali, gadali? To jest. (może byście tak z raz pogadali o wygranej w toto-lotka w lejdis, albo nie wiem, o koronie królowej, w wyborach miss world wśród lejdis?? do roboty!!) Troche jest ta ciąża przesunięta, ale my jak jedność, przecież. Dowód? Prosze bardzo – Ewki ciaża wpierdala moją cerę. Na bank będzie dziewczynka. Już ściąga co dają w okolicy. Ewki spokój, calm, wyciszenie (bo wkurwiona podobno chodzi jak nigdy), moją cerę, i Baśki znak zodiaku. Gratulujemy pannie, nieźle zaczynasz maleńka!!!

(no a jak będzie chopak to nie wiem, nie wiem, bo po co mu cera?)

Oraz mróz zelżał – to tak w ramach wstawki meteo.

W ramach rozruszania opracowuję z cotem, zwanym towarem-mieszanym, plan firmy. Fajne dziewczyny się dołaczają, bedzie sukces jak nic. Bardzo innowacyjny mamy projekt – zainspirowany telewizyjnym szoł – mianowicie: „jak z damy zrobić imprezowiczke”. Kurs alkoholizmu w weekend, gotowanie na kaca na kacu, i takie tam. Robią z imprezowiczek damy, to co, my nie możemy z dam imprezowiczki?

ps a dla takich i takich  tytułów wstajemy rano. Naprawde nie wiem, czy ktoś kiedyś ich pobije, w tej kategorii.

..a w spamie na gg przyszło dziś:

<……> jestes otyła?

kurna??? heloł? to ma być poczatek dobrego dnia? a moze to nie było pytanie, co?