Google mi cała prawde o Lejdis pokazał.

Dziś.
W nocy.
Nagle.

Chodzę, tłukę się z myślami, robię kolejną herbatę, przekładam dietę JEDNAK na jutro, kładę do łożka, kopię kołdrę z pół godziny, wkurzam na kota, co mi łazi po nogach, po czym wstaję, (starzy ludzie już chyba tak mają. Nie wiem na czym to polega? Że się mózg i myślenie włącza bardziej na „leżąco”? I potem nie można spać bo gonitwa myśli?) bo co tak będę leżeć, i myśleć, mózg mi się jeszcze od tego spali, ide do komputera tedy, otwieram se googla… a ten…mi tu… O TAK:

m-jak-milosc blog – archiwum

Dyrektor szkoły próbuje zwolnić Ankę, koleżankę Hanki. … Młody lekarz adoruje w przychodni Ewę. Tymczasem Leszek zaczyna pracę jako kierowca karetki. … 
m-jak-milosc.blog.pl/archiwum/?rok=2009&miesiac=1 – 32k – Kopia – Podobne strony

No i dupa jakby. Wszycy już wiecie. I kim do cholery jest Leszek??

EWA??
MOGŁABYŚ MI TO WYJAŚNIĆ???

No to się doigrałyśmy. Andrzej nas kijem nie pierwszy rok leje po nerach, żebyśmy się z bohaterkami nie utożsamiały, że to nie tak. Nie tak to się robi moje panny!!!
 
A niby jak??
Jak googl mi tak sam z siebie wali o!
I to po północy!

Ide panie, nie wiem. Okadze komputer szałwią, czy coś, może wodą świeconą (albo utlenioną, z braku laku, bo święconej jakoś nie mam) pokropię. Czy co.

ps.
ooo ooo kot się właśnie zerzygał. cudowna noc. cudowna. drugi już się też zastanawia, chyba zaraz do towarzystwa też puści pawia,
już to widzę!